II Krajowa Konferencja Nauki i Przemysłu "Fotowoltaika 2025"
Rytro, 31.05-3.06.2021

Rozpoczęcie rejestracji uczestników II Krajowej Konferencji Nauki i Przemysłu „Fotowoltaika 2025”

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej im. A. Krupkowskiego Polskiej Akademii Nauk w Krakowie rozpoczyna z dniem 5 marca 2021 roku rejestrację zgłoszeń uczestników II Krajowej Konferencji Nauki i Przemysłu „Fotowoltaika 2025”.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przeprowadzenia procesu rejestracji w zakładce „Formularz Rejestracji” w terminie najpóźniej do dnia 31 marca 2021 roku (Uwaga! Dysonujemy następującymi limitami miejsc dla poszczególnych kategorii uczestników: pracownicy naukowi – 50, przedsiębiorcy – 50, doktoranci – 20, w przypadku wypełnienia listy zgłoszeń w ramach ww. limitów zastrzegamy sobie prawo do umieszczenia kolejnych zgłoszeń na liście rezerwowej).

Jednocześnie potwierdzamy, że wszystkie przesłane zgłoszenia w 2020 roku otrzymają prawo pierwszeństwa rejestracji na Konferencję w 2021 roku (bez konieczności ponownego wypełniania formularza zgłoszeniowego).

Uprzejmie informujemy, że zarejestrowani uczestnicy Konferencji z jednostek naukowych (pracownicy naukowi) zobowiązani są w terminie do dnia 31 marca 2021 roku do przesłania abstraktów swoich wystąpień oraz w terminie do dnia rozpoczęcia Konferencji – wypełnionych ankiet informacyjnych o macierzystych jednostkach naukowych (http://www.dialog-pv.pl/do-pobrania/).  W tym samym terminie zarejestrowani uczestnicy Konferencji – przedsiębiorcy – zobowiązani są do przesłania wypełnionych ankiet informacyjnych o przedsiębiorstwach, które delegują ich do udziału w Konferencji (http://www.dialog-pv.pl/ankiety/).

Szczegółowe informacje oraz wyjaśnienia dotyczące procesu rekrutacji zostały zamieszczone w zakładce FAQ.

Komitet Organizacyjny II Krajowej Konferencji Nauki i Przemysłu „Fotowoltaika 2025”